INDYWIDUALNE SZKOLENIE JAZDY SPORTOWEJ NA SAMOCHODZIE MAZDA MX5

Zapraszamy do skorzystania z  oferty INDYWIDULANEGO SZKOLENIA Z JAZDY SPORTOWEJ na naszym aucie MAZDA MX-5 . Auto zostało profesjonalnie przygotowane  do  motorsportu. Posiada fotele kubełkowe , pasy bezpieczeństwa 4 punktowe, sportowa kierownicę, zmodyfikowane zawieszenie OHLINS, wahacze Hardrace , wyczynowy  układ hamulcowy BREMBO z klockami FERODO. opony typu semi slick zapewniają doskonałą przyczepność podczas jazdy. 

Silnik oraz układ wydechowy naszej MX-5 został poddany tuningowi dzięki czemu legitymuję się mocą 200km, co przy masie 980kg daje bardzo dobre osiągi na poziomie ~ 5.6sek do 100km/h. 

Oferta skierowana jest do osób zaczynających swoją przygodę z motorsportem, jak również dla osób już mających doświadczenie i chcą doskonalić swoje umiejętności. Podczas treningu wykorzystujemy urządzenia logujące parametry naszych przejazdów, dzięki czemu możemy na bieżąco oraz w poźniejszym czasie analizować i wyciągać wnioski do szybszej jazdy.

Cena szkolenia  :  2499 pln netto

Oferta zawiera szkolenie 1 na 1 z instruktorem . Szkolenie odbywa się podczas naszych treningów na torze w Ułężu , ale możemy zrealizować szkolenie na innym wybranym obiekcie ( do indywidualnej wyceny ) 

CO WCHODZI W SKŁAD SZKOLENIA : 

  1. UDZIAŁ W TRENINGU NA TORZE W UŁĘŻU
  2. INDYWIDUALNY INSTRUKTOR 1 NA 1 
  3. ZAPIS TELEMETRII WSZYSTKICH PRZEJAZDÓW
  4. NAGRANIE VIDEO ON-BOARD Z KAMERY 
  5. PAKIET ZAWIERA MOŻLIWOŚĆ PRZEJECHANIA 60KM  PO TORZE
  6. PRZYGOTOWANE AUTO MAZDA MX-5  ( w cenia : opony semi slick / klocki / paliwo  )

Wiecej informacji oraz rezerwacja : pawel@trackdays.pl

AUTO : MAZDA MX-5 ND

SILNIK   2.0 L  MOC : 200 KM

ZAWIESZENIE : OHLINS Road & Track / wahacze Hardrace HAMULCE : Brembo 300mm z zaciskami 4 tłoczkowymi

FOTELE : KUBEŁKOWE z pasami 4 punktowymi 

OPONY : Extreme VR2

WAGA AUTA : 990KG

Odtwórz wideo